Tel.: +421 918 417 487
Košík

Využitie rýchlorozkladacích stanov

Ako môžete využiť skladacie stany?

Stan na svadbu

Počasie však býva nevyspytateľné. Ak ste sa ale aj tak rozhodli, že svoje najvzácnejšie chvíle chcete prežiť na čerstvom vzduchu, stany na svadbu sú pre vás tým najlepším riešením. Poskytnú ochranu pred dažďom i vetrom, alebo naopak osviežujúci tieň ak páli slnko.

Rozkladací stánok

Byť pohotový sa vyplatí. Chodíte predávať na trhy, alebo ponúkate svoj tovar, či služby niekde kde nemáte kamenný obchod? Potom je pre vás rozkladací stánok vítaným pomocníkom.

Altánok skladací

Chýba vám na záhrade miesto? Nemôžete si dovoliť postaviť si na nej drevený alebo murovaný altánok? Nezúfajte, riešením sú skladacie altánky, ktoré ponúkajú všetky výhody klasických altánkov a navyše ich môžete kedykoľvek zbaliť, preniesť a využiť kdekoľvek inde.

Záhradný altánok skladací

Mať na záhrade priestor kde sa môže zísť celá rodina, alebo priatelia je na nezaplatenie. Mať takýto priestor naviac zastrešený, to je sen všetkých, ktorí milujú oslavy, párty, alebo aspoň radi relaxujú na čerstvom vzduchu.

Automatický stan

Potrebujete sa venovať svojej práci a nechcete riešiť dlhé stavanie stanu? Automatické stany vás úplne odbremenia od zdĺhavého stavania. Stačí 5 minút a pár jednoduchých úkonov a môžete sa nerušene venovať činnosti, ktorá je pre vás dôležitá.

Rybársky bivak

Rybárske bivaky sú vhodné pre všetkých, ktorí trávia každú voľnú chvíľku pri vode, s udicou v ruke. Slúžia ako ochrana proti počasiu.

Samorozkladací stan

Hľadáte prístrešok ktorý rýchlo rozložíte a následne zasa jednoducho zložíte? Naše samorozkladacie stany sú tým správnym riešením. Vďaka ich modernej a patentovanej konštrukcii problém so strechou nad hlavou vyriešite do pár minút.

Prístrešok na auto

Ak si nemôžete postaviť garáž, vyriešte to elegantne, pomocou prístrešku na auto. Prístrešky na auto plnohodnotne nahradia murované garáže a ochránia vaše auto úplne rovnako.

Záhradný pavilón

Chcete usporiadať párty, večierok, alebo oslavu, no chýba vám altánok? Záhradné pavilóny sú presne to čo potrebujete. Vytvorte si kdekoľvek na záhrade priestor na oddych aj zábavu. Záhradný pavilón splní všetky vaše požiadavky.

Rýchlorozkladací stan

Hľadáte rýchle, jednoduché a efektívne riešenie problému s priestorom? Potrebujete sem tam pri práci, či oddychu strechu nad hlavou, aby ste sa nemuseli spoliehať na nespoľahlivé počasie? Vyberte si niektorý z našich rýchlorozkladacích stanov a vaše starosti sú vyriešené.

Skladací stánok

Máte rozmerovo malú záhradu? Nezmestí sa vám do nej altánok, alebo len jednoducho potrebujete niečo na záhrade prikryť? Doprajte si skvelé riešenie v podobe skladacieho stánku. Skladacie stánky sú skvelým pomocníkom na záhradu, alebo kdekoľvek, kde potrebujete niečo zakryť, či oddeliť samostatný priestor.

Sekundový stan

Roztrhli sa nebesá, alebo slnko pripeká tak, že sa vonku nedá vydržať? Stačí pár sekúnd a ste zachránení. Vyberte si z našej ponuky sekundových stanov a nemusíte si robiť starosti, či vás neprekvapí búrka, dážď alebo nepríjemný úpek.

Rozťahovací stan

Často meníte miesto práce a hodila by sa vám mobilná dielňa? Potrebujete kvalitný priestor pre predaj, či propagáciu svojich výrobkov? Rozťahovacie stany poskytujú dokonalé riešenie. S ich pomocou si kedykoľvek a kdekoľvek za malú chvíľku vytvoríte priestor, ktorý využijete na to čo práve potrebujete.

Rozkladací stan

Organizujete večierok, chystáte párty, alebo pripravujete svadbu a radi by ste svoj event usporiadali pod holým nebom? Rozkladacie stany sú pre vás ako stvorené. Vďaka širokej ponuke modelov a ich rozmerov dokážu bez problémov vyriešiť akýkoľvek problém s chýbajúcim miestom, alebo priestorom.

Reklamný stan

Rýchlorozkladací nožnicový mechanizmus zabezpečí, že stan postavíte za okamih a hneď je pripravený na použitie. Vybrať si môžete ľahko prenosnú hliníkovú konštrukciu, alebo pevnejšiu a robustnejšiu oceľovú.

Hliníkový stan

Rýchlorozkladacia nožnicová konštrukcia hliníkových stanov umožňuje pohodlnú montáž aj menej zručným ľuďom. So správnym kotvením navyše stan vydrží aj silnejší vietor, netreba sa obávať poškodenia. Stany ponúkame vo viacerých rozmeroch, od 2x2 až po 3x6 metrov.

Výstavný stan

Výstavný stan je ultraprenosný. Bez problémov ho môžete dlhodobo prevážať aj v osobnom aute, bez toho, aby zaberal veľa priestoru. Vybrať si môžete z oceľovej, alebo ľahšej hliníkovej konštrukcie. Výhodou rýchlorozkladacej, nožnicovej konštrukcie je rýchlosť jej postavenia, zvládnete to do 5 minút.

Moto stan

Chýba Vám doma dielňa, alebo chodíte na preteky a potrebujete zázemie? Vyberte si z našich Moto stanov a svoje súkromie na opravy máte kedykoľvek po ruke. Vyčleňte si priestor, v ktorom sa budete venovať Vášmu autu a skryte sa pred zvedavými pohľadmi, alebo počasím.

Svadobný stan

Buďte moderní a zabudnite na konvencie. Doprajte si svadbu pod holým nebom. **Svadobné stany** vám pomôžu pripraviť priestory pre hostí a vy si vďaka nim užijete svadbu s úžasnou atmosférou.

1 | 2