Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Hliníkový stan

Hliníkový stan

  • ľahká a estetická konštrukcia
  • možnosť reklamnej potlače
  • vysoká životnosť
  • široký výber rozmerov a farieb
  • nepremokavá strešná plachta

Hľadáte ľahký, prenosný stan s jednoduchou montážou a širokým využitím? Hliníkové stany sú riešením presne pre Vás. Sú jednoduché, použiteľné kdekoľvek a ich rozloženie a zloženie je otázkou pár minút. Hliníkové stany sa vyznačujú ľahkou váhou, čo pri práci ocenia hlavne ženy. Hliník pôsobí nanajvýš aj esteticky. Pre svoj reprezentatívny vzhľad svoje využitie hliníkové stánky nájdu ako promo stany, reklamné či výstavné stánky.

Potrebujete hliníkový stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Hliníková konštrukcia je veľmi ľahká a estetická a pôsobí dostatočne reperezentatívne na každej spoločenskej akcii. V ponuke máme tri typy hliníkových konštrukcií od základnej až po profi konštrukcie. Hexagonová hliníková konštrukcia osloví aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Naviac všetky časti konštrukcie sú šróbovené, takže akýkoľvek diel si viete vymeniť sami. Nepremokavé strešné plachty sú samozrejmosť. V prípade potreby je možné bočné plachty pripojiť suchým zipsom.

Montáž, demontáž a kotvenie
Rýchlorozkladacia nožnicová konštrukcia hliníkových stanov umožňuje pohodlnú montáž aj menej zručným ľuďom. Aj ten najväčší stan z našej ponuky o rozlohe 18m2 dokáže rozložiť a zložiť behom pár minút jedna osoba. Pre svoju ľahkosť je hliníkový stan veľmi obľúbený, dokážete ho prenášať z miesta na miesto bez väčších problémov. So správnym kotvením navyše stan vydrží aj silnejší vietor, netreba sa obávať poškodenia.

Skladovanie
Po poskladaní hliníkový stánok nezaberá veľa miesta, nepotrebuje žiadne špeciálne uskladnenie. Plachty doporučujeme vysušiť pred uskladnením.

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ dodání do domu ”
Overený zákazník
„ Rýchle dodanie ”
Overený zákazník
„ Rýchlosť obchodu Všetko O. K. ”
Overený zákazník