Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Ak patríte k nadšencom, ktorí všetok voľný čas trávia v prírode na čerstvom vzduchu, iste oceníte výhody kempingového stola. Vychutnávať si jedlo na kolenách to predsa nieje ono.  A je jedno či ste s priateľmi na stanovačke, pikniku alebo na kámošmi na rybách. Rozkladací kempingový stôl sa stane vašim pomocníkom všade. 

Kempingový stôl je vhodný nielen na exteriérov. Využíva sa aj v interiéri.  Mnoho cateringové spoločnosti ich využívajú na firemných akciách či svadbách. Rozkladacie stoly bývajú často umiestnené pod párty stanmi.

 

Kempingový stôl má pevnú a stabilnú konštrukciu. Vďaka skladacej konštrukcii ho postavíte behom pár minút a to bez použitia akéhokoľvek náradia. Nepotrebujete k tomu dokonca ani žiaden návod. Systém rozkladania je naozaj veľmi jednoduchý. Vrchná doska je vyhotovená z odolného plastu, ktorý je nenáročný na údržbu. Zaisťovací mechanizmus zabraňuje nečakanému poskladaniu stola. 

Kempingové stoly sú dostupné v dvoch dĺžkach  - 240 cm a 180 cm. Poskladané majú však polovičné rozmery, preto vám do auta vojde ešte kopec iných vecí. Vďaka pohodlnému ušku na poskladanom stole prenos takéhoto zvládne aj jedna osoba. 

 

6 farieb skladom6 farieb skladom
Rýchle dodanieRýchle dodanie
Lacné  aj profiLacné  aj profi
Náhradné dielyNáhradné diely
Farebná potlačFarebná potlač