Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Prístrešok na auto

Prístrešky pre auto

  • cenovo dostupnejšie ako plechová alebo murovaná garáž
  • široký výber, rozmer od 2x2m do 6x3m
  • ochráni nielen od dažďa, snehu, ale aj od poškodenia laku Uv žiarením
  • prenosná garáž alebo mobilná dielňa
  • montáž zvládnete sami

Trápi Vás, že je Vaše auto vydané napospas počasiu? Trpí v daždi alebo naň praží slnko? Ak si nemôžete postaviť garáž, vyriešte to elegantne, pomocou prístrešku na auto. Prístrešky na autá plnohodnotne nahradia  garáže a ochránia Vaše auto úplne rovnako. Navyše ich môžete kedykoľvek premiestniť a tým si vytvoriť garáž prakticky kdekoľvek chcete. Využitie je všestranné nielen ako prístrešok na auto či mobilná dielňa či garáž pre traktor.

Potrebujete prístrešok na auto už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Na výber máte z viacerých variantov prístreškov na auto. Môžete mať buď hliníkový alebo oceľový, je to len na Vašom výbere. Pre tých čo svojmu autu doprajú niečo extra v ponuke máme extra silné hliníkové hexagonove konštrukcie v dvoch prevedeniach .

Montáž, demontáž a kotvenie
Rozložene a zloženie trvá pár minút. Bez náradia s pomocou maximálne jednej osoby budete mať postavený svoj prístrešok na auto. Strešná plachta je samozrejme nepremokavá, pridaním bočných plachiet svoje auto ochránite z každej strany. Netreba zabúdať na vhodné kotvenie z našej ponuky, či už kotviace kolíky, gurtne alebo vodné záťaže.

Skladovanie
Ak sa chystáte prístrešok na auto na nejaký čas uskladniť, doporučujeme vysušiť strešnú plachtu.

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Rýchle dodanie ”
Overený zákazník
„ jediný obchod čo som našiel kde mali náhradnú nohu na stan za normálnu cenu rýchle doručenie ”
Overený zákazník
„ Rýchlosť dodania ”
Overený zákazník