Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Automatický stan

Automatický stan

  • rozmery od 2x2 do 6x3 m
  • postavenie za pár minút 
  • nepremokavá strešná plachta
  • poskladaný sa zmestí do každého auta
  • multifunkčné využitie

Potrebujete sa venovať svojej práci a nechcete riešiť dlhé stavanie stanu? Automatické stany Vás úplne odbremenia od zdĺhavého stavania. Stačí 5 minút a pár jednoduchých úkonov a môžete sa nerušene venovať činnosti, ktorá je pre Vás dôležitá. Automatické stany majú mnoho možností využitia, či už ako párty stan, predajný stánok, reklamný stan, záhradný stánok alebo aj ako prístrešok pri práci.

Potrebujete automatický stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Automatický stan máme s oceľovou a hliníkovou konštrukciou. V štyroch prevedeniach a piatich rozmeroch. Šesť farebných možností, bez bočných plachiet alebo s bočnými plachtami. Sami si vyberte čo vyhovuje Vaším potrebám.

Montáž, demontáž a kotvenie
Montáž a demontáž automatických stanov zvládne aj laik, je veľmi jednoduchá. Napriek tomu, že si môžete vybrať aj stany s rozmermi až 3×6 metrov sú po zložení veľmi spratné a môžete ich poľahky prevážať aj v kufri osobného auta. Stany jednoducho ukotvite kotviacimi kolíkmi, gurtňami alebo vodnými záťažami.

Skladovanie
Uskladnenie automatického stanu si nevyžaduje špeciálne podmienky. Po poskladaní nezaberá veľa miesta. 

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Rýchlosť obchodu Všetko O. K. ”
Overený zákazník
„ Všetko v poriadku od objednania po doručenie. ”
Overený zákazník
„ Rychla reakcia a komunikacia predajcu. Aj v pripade maleho problemu pri objednavke, velmi rychla komunikacia a riesenie k spokojnosti zakaznika. Mam len dobre skusenosti a odporucam. ”
Overený zákazník