Tel.: +421 918 417 487
Expodom.sk
Nákupný košík 0,00 €

Easy up stan

  • rýchla montáž a demontáž
  • oceľová, hliníková alebo hexagonová konštrukcia
  • nepremokavá strešná plachta - dokonalá ochrana nielen pred dažďom, ale aj páliacim slnkom
  • mobilita  - postavíte si ho vždy tam, kde práve potrebujete
  • rôzne rozmery a farby
  • minimálna údržba

Hľadáte stan, ktorý rýchlo a ľahko rozložíte, je stabilný a zabezpečí Vám ochranu pred nepriaznivým počasím? Práve ste ho našli. Stačí si len vybrať ten správny rozmer. Easy up stany ponúkame v rôznych veľkostných prevedeniach - 2x2, 2x3, 3x3, 3x4,5 a 6x3 metra. Potrebujete väčší rozmer? Žiadny problém, stany sa dajú spájať a vytvoríte tak požadovaný rozmer.

Potrebujete easy-up stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.
V lokalitách Trnava, Pezinok, Senec, Malacky, Galanta Vám pripravíme Váš párty stan do 2 hodín - odber je možný v Bratislave.

Konštrukcia
Záleží len na Vás či zvolíte oceľovú, hliníkovú alebo profi hexagonovú konštrukciu easy up stánku. Všetky easy up stany sú ľahko prenosné a rýchlo zložiteľné.  Ku všetkým konštrukciám máme dostupné náhradné diely. Strešná plachta je samozrejme nepremokavá, uchytenie bočných stien o strechu stanu  je suchým zipsom.

Montáž, demontáž a kotvenie
Montáž a demontáž je hračkou. Easy up stan vďaka nožnicovej konštrukcii postaví aj jedna osoba behom pár minút. Bez náradia a väčšej námahy easy up stánok môžete postaviť kdekoľvek a kedykoľvek. Po poskladaní sa zmestí aj do kufra osobného auta. Kotvenie zabezpečíte vodnými záťažami alebo kotviacimi kolíkmi a gurtňami.

Skladovanie
Poskladaný stan sa zmestí do kufra osobného auta a pri uskladnení  nepotrebuje žiadne špeciálne opatrenia. Strešné plachty doporučujeme vysušiť, zabránite tak možnému splesneniu.

6 farieb skladom6 farieb skladom
Rýchle dodanieRýchle dodanie
Lacné  aj profiLacné  aj profi
Náhradné dielyNáhradné diely
Farebná potlačFarebná potlač