Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Párty stan

Párty stan

  • konštrukcia oceľová, hliníková, ale aj profi
  • montáž, demontáž behom pár minút
  • 6 farebných prevedení, možnosť kombinovať
  • ľahko prenosné a skladné
  • ochrana pred vetrom, dažďom, ale aj páliacim slnkom

Žiadna veľká párty sa nemôže zaobísť bez poriadneho párty stanu. Dokážete si všetko dokonale naplánovať, od hudby, cateringu, až po najmenšie detaily. Jediné, čo sa naplánovať nedá je počasie. Neriskujte, že Vašu veľkolepú párty prekazí dážď či páliace slnko. S našimi párty stanmi sa vydarí každá akcia. Párty stany sa výborne hodia pre všetky druhy eventov, svadby, oslavy, firemné akcie.

Potrebujete párty stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Vybrať si môžete ľahko prenosnú a estetickejšiu hliníkovú konštrukciu alebo pevnejšiu oceľovú. Pre tých, ktorý hľadajú profi párty stany, máme v ponuke 2 typy hliníkových hexagonových konštrukcií. Potrebujete rôzne rozmery párty stánkov? Žiadny problém, vyberte si z rozmerov od najmenšieho 2x2m po najväčší 6x3 metre. Stany sa dajú spájať, čím získate nadštandardný rozmer.  Samozrejmosťou sú nepremokavé strešné plachty.

Montáž, demontáž a kotvenie
Aj ten najväčší stan o rozmere 18m2 dokážete postaviť behom pár minút. Nepotrebujete žiadne náradie a zvládnu to aj menej zručnejší. Zložený sa bez problémov zmestí aj do kufra menšieho auta. Vyberte si farbu a veľkosť, ako potrebujete alebo si nechajte párty stan potlačiť firemným logom. Výber je len na Vás. Potrebujete stan ukotviť na betóne alebo dlažbe? V našej ponuke nájdete vodné záťaže, ktoré sa jednoducho upevnia na nohu konštrukcie.

Skladovanie
Poskladaný stan zaberá minimum miesta a nepotrebuje špeciálne podmienky na uskladnenie.

Párty stan - photo

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ dodání do domu ”
Overený zákazník
„ Expresne rýchla doprava, skvelá komunikácia. Odporúčam! ”
Overený zákazník
„ Všetko v poriadku od objednania po doručenie. ”
Overený zákazník