Tel.: +421 918 417 487
0,00 €

Párty stan

Párty stan

  • konštrukcia oceľová, hliníková ale aj profi
  • montáž, demontáž behom pár minút
  • 6 farebných prevedení, možnosť kombinovať
  • ľahko prenosné
  • ochrana pred vetrom, dažďom ale aj páliacim slnkom

Žiadna veľká párty sa nemôže zaobísť bez poriadneho párty stanu.Dokážete si všetko dokonale naplánovať, od hudby, cateringu, až po najmenšie detaily. Jediné čo sa naplánovať nedá je počasie.

Neriskujte, že Vašu veľkolepú párty prekazí dážď či páliace slnko. S našimi párty stanmi sa vydarí každá akcia. Párty stany sa výborne hodia pre všetky druhy eventov, svadby, oslavy, firemné akcie.

Konštrukcia
Vybrať si môžete ľahko prenosnú a estetickejšiu hliníkovú konštrukciu, alebo pevnejšiu oceľovú. Pre tých ,ktorý hľadajú  profi  párty  stan, máme v ponuke 2 typy hliníkových hexagonových konštrukcií. Potrebujete rôzne rormery párty stanov? Žiadny problém, vyberte si z rozmerov od najmenšieho 2x2m po najväčší 6x3 metre.

Stany sa dajú spájať, čím získate nadštandardný rozmer.  Samozrejmosťou sú nepremokavé strešné plachty.

Montáž,demontáž a kotvenie
Aj ten najväčší stan o rozmere 18m2 dokážete postaviť behom pár minút. Nepotrebujete žiadne náradie a zvládnu to aj menej zručnejší. Zložený sa bez problémov zmestí aj do kufra menšieho auta. Vyberte si akú farbu a veľkosť chcete, alebo si nechajte stan potlačiť firemným logom.Výber je len na Vás.

Potrebujete stan ukotviť na betóne alebo dlažbe? V našej ponuke nájdete vodné záťaže,ktoré sa jednuducho upevnia na nohu konštrukcie.

Skladovanie
Poskladaný stan zaberá minimum miesta a nepotrebuje špeciálne podmienky na uskladnenie.

6 farieb skladom6 farieb skladom
Rýchle dodanieRýchle dodanie
Lacné  aj profiLacné  aj profi
Náhradné dielyNáhradné diely
Farebná potlačFarebná potlač