Tel.: +421 918 417 487
Expodom.sk
Nákupný košík 0,00 €

Plážový stan

  • ľahko prenosný, zmestí sa do kufra auta
  • ochrana pre páliacim slnkom, ale aj dažďom
  • multifunkčné využitie
  • rozmery od 2x2 až po 6x3
  • vymeniteľné náhradné diely

Isto to poznáte aj Vy aký problém je nájsť na pláži alebo aquaparku tienisté miestečko. S našimi plážovými stanmi máte problém vyriešený. Plážový stánok zaistí dostatok priestoru, ochranu pre páliacim slnkom a poskytne aj ochranu pred zvedavými susedmi. Budete mať svoj vlastný VIP priestor na oddych či prezliekanie.

Potrebujete plážový stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.
V lokalitách Trnava, Pezinok, Senec, Malacky, Galanta Vám pripravíme Váš párty stan do 2 hodín - odber je možný v Bratislave.

Konštrukcia
Plážové stany majú pevnú, hliníkovú alebo oceľovú konštrukciu, ktorá po ukotvení odolá aj silnejšiemu vetru. Pre tých najnáročnejších máme v ponuke dva typy hliníkových hexagonových konštrukcií s príslušenstvom. Súčasťou každého plážového stanu sú nepremokavé strešné plachty, takže sa nemusíte obávať ani letnej búrky a v pohode ju prečkáte v suchu

Montáž, demontáž a kotvenie
Vďaka rýchlorozkladacej nožnicovej konštrukcii, je plážový stan rozložený za 5 minút a rovnako dlho trvá aj jeho demontáž. Po dni strávenom pri vode ho jednoducho zbalíte a naložíte do kufra auta. Plážový stan ukotvíte kotviacimi kolíkmi a gurtňami alebo vodnými záťažami z našej ponuky.

Skladovanie
Plážový stan po poskladaný zaberá málo miesta, na ďalšiu sezónu v pohode prečká v pivnici či garáži. Doporučujeme vysušiť strešnú plachtu.

6 farieb skladom6 farieb skladom
Rýchle dodanieRýchle dodanie
Lacné  aj profiLacné  aj profi
Náhradné dielyNáhradné diely
Farebná potlačFarebná potlač