Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Rozkladací stánok

Rozkladací stánok

  • rýchla montáž, demontáž
  • ľahko prenosný, zmestí sa do každého auta
  • veľký výber farieb a rozmerov
  • nastaviteľná podchodná výška
  • ochrana proti slnku, dažďu a vetru

Predávate na trhoch alebo pracujete vonku a potrebujete strechu nad hlavou? Potom je pre Vás rozkladací stánok vítaným pomocníkom. Ľahko ho rozložíte a zložíte všade tam, kde ho práve potrebujete. Rozkladací stánok si Vás získa ľahkou manipuláciu. 6 farebných prevedení, 4 typy konštrukcií a 5 veľkostí zaručuje, že si isto vyberiete stánok, ktorý vyhovuje práve Vaším potrebám. Rozkladací stan si pridaným bočných plachiet môžete  farebne skombinovať podľa svojich predstáv, prispôsobiť podchodziu výšku na nohách stanu.

Potrebujete rozkladací stánok už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Je na Vás či si vyberiete oceľové alebo hliníkové prevedenie rozkladacieho stánku. Vďaka svojej cene je to najlacnejšie dočasné prestrešenie priestoru. Oba typy konštrukcií rozkladacieho stánku  sú dostatočne pevné a zároveň ľahko prenosné.

Montáž, demontáž a kotvenie
Vďaka nožnicovej konštrukcii sú rozkladacie stany ľahko rozložiteľné a behom pár minút postaviteľné aj jednou osobou. Rozkladací stánok sa pohodlne zmestí do kufra osobného auta, a to aj napriek tomu, že najväčší rozmer v našej ponuke má až 6x3 metrov. Vďaka šróbovaným spojom poškodený diel dokážete jednoducho vymeniť . Správnym ukotvením stan vydrží a silnejšie výkyvy počasia.

Skladovanie
Skladovanie rozkladacieho stánku je nenáročné na skladovanie.

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Komunikacia , rychlost dodania ”
Overený zákazník
„ Dostupnosť tovaru a možnosť expresného doručenia ”
Overený zákazník
„ Už som u Vás nakupovala viackrát, som aj s Vami aj s tovarom spokojná, len mi nevyhovuje služba ktorá mi tovar má doručiť, síce napíšu Vám tak o 10.00 hod, že Vám tovar dovezú, ale čakáte celé hodiny keď prídu a dovolať sa im nedá, čo môžu v ten deń prísť a či som doma. Najlepší kurieri sú v slovenskej pošte. ”
Overený zákazník