Tel.: +421 918 417 487
Expodom.sk
Nákupný košík 0,00 €

Rozťahovací stan

  • všestranné využitie
  • pevná oceľová alebo hliníková konštrukcia
  • veľký výber rozmerov a farieb
  • vymeniteľné diely
  • ochrana pred nepriaznivým počasím

Často meníte miesto práce a hodila by sa Vám mobilná dielňa? Potrebujete kvalitný priestor pre predaj či propagáciu svojich výrobkov? Rozťahovacie stany Vám poskytujú dokonalé riešenie. S ich pomocou si kedykoľvek a kdekoľvek za malú chvíľku vytvoríte priestor, ktorý využijete na to čo práve potrebujete. Najmenší 2×2 je vhodný napríklad na prekrytie jedla, či materiálu, veľké stany 3×6 metra využijete ako garáž alebo väčšiu mobilnú dielňu. Konkrétne využitie je ale veľmi široké. Vyberte si čo potrebujete.

Potrebujete rozťahovací stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.
V lokalitách Trnava, Pezinok, Senec, Malacky, Galanta Vám pripravíme Váš párty stan do 2 hodín - odber je možný v Bratislave.

Konštrukcia
Oceľ alebo hliník? Je len na Vás, ktorý typ konštrukcie si vyberiete. Oceľová konštrukcia je ťažšia  povrchovo upravená práškovou farbou, čím zabraňuje korózii. Hliníková konštrukcia pôsobí estetickejšie a je samozrejme ľahšia, čo pri práci ocenia hlavne ženy. Všetky konštrukcie rozťahovacích stánkov sú však dostatočne pevné a stabilné.

Montáž, demontáž a kotvenie
Rozťahovacie stánky sa stali obľúbené hlavne pre svoju nožnicovú konštrukciu, ktorá umožňuje ľahké rozkladanie a skladanie. Strešná plachta je nepremokavá, bočné plachty sa na strechu upevňujú suchými zipsami. Kotvenie je dôležité aby nedošlo k poškodeniu stany napr. pri silnom vetre.

Skladovanie
Rozťahovacie stany nepotrebujú špeciálne podmienky na uskladnenie. Strešnú plachtu doporučujeme dobre vysušiť, aby sa na nej nevytvorili plesne.

6 farieb skladom6 farieb skladom
Rýchle dodanieRýchle dodanie
Lacné  aj profiLacné  aj profi
Náhradné dielyNáhradné diely
Farebná potlačFarebná potlač