Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Rýchlo rozkladací stan

Rýchlo rozkladací stan

  • ľahká manipulácia, rýchla montáž, demontáž
  • poskladaný nezaberá veľa miesta, zmestí sa do každého auta
  • nepremokavá strešná plachta zaručuje ochranu v každom počasí
  • stabilná a pevná oceľová aj hliníková konštrukcia
  • veľký výber farieb a rozmerov

Rýchlo rozkladací stan ponúka mnoho možností využitia. Ľahká montáž, kompaktné rozmery, to všetko sú hlavné atribúty toho prečo čoraz viac ľudí využíva rýchlo rozkladacie stany. Dajú sa použiť ako klasické party stany, predajné stánky, záhradné altánky, prestrešenie terás, rybárske bivaky alebo ako prístrešky na auto, či mobilná dielňa. Možností je ozaj veľa. Na výber rozmery od 2x2 až po 6x3 m.

Potrebujete nožnicový stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Rýchlo rozkladacie stany máme v rôznych prevedeniach. Okrem klasickej oceľovej a hliníkovej konštrukcie máme v ponuke aj vysokokvalitné hliníkové hexagony . Všetky typy konštrukcií sa ľahko rozkladajú, sú odolné a pevné . Pri správnom kotvení však bez problémov odolajú aj drsnejším poveternostným podmienkam.

Montáž, demontáž a ukotvenie
Rozloženie a zloženie rýchlo rozkladacích stánkov  je úplne jednoduché. Aj jedna osoba to zvládne max. do 3 minút. Strešná plachta po prvom nasadení na konštrukciu môže zostať na stane upevnená stále. V prípade, že chcete rýchlo rozkladací stan uzavrieť, k dispozícii sú bočné plachty, ktoré sa na strechu upevňujú suchými zipsami. Potrebuje stan ukotviť na betóne ? Žiadny problém. Nemusíte nič vŕtať v ponuke máme vodné záťaže, ktoré sa jednoducho naplnia vodou alebo pieskom.

Skladovanie
Pred dlhším uskladnením doporučujeme strešnú plachtu dobre vysušiť, zabráni sa tak tvorbe plesní. Inak je skladovanie rýchlo rozkladacieho stánku je nenáročné.

 

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Super ”
Overený zákazník
„ Všetko v poriadku od objednania po doručenie. ”
Overený zákazník
„ Spokojnosť pani veľmi ochotná nemám čo vytknúť ”
Overený zákazník