Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Rýchlorozkladací stan

Rýchlorozkladacie stany

  • pohodlné a rýchle rozloženie, jednoduchá preprava
  • spojením konštrukcií získate väčšie rozmery
  • veľký výber rozmerov a farieb
  • pevná oceľová alebo hliníková konštrukcia
  • výhodné ceny, nenáročná údržba, dlhá životnosť

Hľadáte rýchle, jednoduché a efektívne riešenie problému s priestorom? Potrebujete sem tam pri práci či oddychu strechu nad hlavou, aby ste sa nemuseli spoliehať na nespoľahlivé počasie? Vyberte si niektorý z našich rýchlorozkladacích stanov a Vaše starosti sú vyriešené.

Potrebujete rýchlorozklací  stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Rýchlorozkladacie stany máme v ponuke v štyroch typoch konštrukcie. Od základnej oceľovej až po profi hexagonovú hliníkovú konštrukciu. Záleží na Vás na akú akciu rýchlorozkladací stan potrebujete a ktorá konštrukcia vyhovuje Vašim potrebám. Vybrať si môžete nielen z rôznych typov konštrukcií, ale aj z množstva rozmerov a farieb.

Montáž, demontáž a kotvenie
Vďaka nožnicovej konštrukcii sú rýchlorozkladacie stany najpredávanejšie na trhu. Rozloženia a zloženie je nenáročné, behom pár minút si rýchlorozkladací stan postavíte tam, kde práve potrebujete. Bez najmenších problémoch rýchlorozkladací stan preveziete v akomkoľvek aute. Pri správnom ukotvení rýchlorozkladací stánok odolá aj extrémnejším poveternostným podmienkam.

Skladovanie
Rýchlorozkladacie stany sú nenáročné nielen na údržbu, ale aj uskladnenie.

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Expresne rýchla doprava, skvelá komunikácia. Odporúčam! ”
Overený zákazník
„ Spokojnosť pani veľmi ochotná nemám čo vytknúť ”
Overený zákazník
„ Rýchlosť dodania ”
Overený zákazník