Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Rýchlorozkladacie stany

  • pohodlné a rýchle rozloženie, jednoduchá preprava
  • spojením konštrukcií získate väčšie rozmery
  • veľký výber rozmerov a farieb
  • pevná oceľová alebo hliníková konštrukcia
  • výhodné ceny, nenáročná údržba, dlhá životnosť

Hľadáte rýchle, jednoduché a efektívne riešenie problému s priestorom? Potrebujete sem tam pri práci či oddychu strechu nad hlavou, aby ste sa nemuseli spoliehať na nespoľahlivé počasie? Vyberte si niektorý z našich rýchlorozkladacích stanov a Vaše starosti sú vyriešené.

Potrebujete rýchlorozklací  stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.

Konštrukcia
Rýchlorozkladacie stany máme v ponuke v štyroch typoch konštrukcie. Od základnej oceľovej až po profi hexagonovú hliníkovú konštrukciu. Záleží na Vás na akú akciu rýchlorozkladací stan potrebujete a ktorá konštrukcia vyhovuje Vašim potrebám. Vybrať si môžete nielen z rôznych typov konštrukcií, ale aj z množstva rozmerov a farieb.

Montáž, demontáž a kotvenie
Vďaka nožnicovej konštrukcii sú rýchlorozkladacie stany najpredávanejšie na trhu. Rozloženia a zloženie je nenáročné, behom pár minút si rýchlorozkladací stan postavíte tam, kde práve potrebujete. Bez najmenších problémoch rýchlorozkladací stan preveziete v akomkoľvek aute. Pri správnom ukotvení rýchlorozkladací stánok odolá aj extrémnejším poveternostným podmienkam.

Skladovanie
Rýchlorozkladacie stany sú nenáročné nielen na údržbu, ale aj uskladnenie.

6 farieb skladom6 farieb skladom
Rýchle dodanieRýchle dodanie
Lacné  aj profiLacné  aj profi
Náhradné dielyNáhradné diely
Farebná potlačFarebná potlač