Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Sekundový stan

Sekundový stan

  • rýchla montáž a demontáž
  • veľký výber farieb a rozmerov
  • ľahko prenosný a skladný
  • dokonalá ochrana proti dažďu, vetru aj páliacemu slnku
  • využiteľný kdekoľvek a kedykoľvek

Ak často pracujete vonku isto ste už zažili vrtochy počasia, ktoré Vás od práce odradia. Koľkokrát by sa Vám zišla strecha nad hlavou - stan proti slnku či dažďu, ktorý by bola nanajvýš aj prenosný. Vyberte si z našej ponuky sekundových stánkov a nemusíte si robiť starosti či Vás neprekvapí búrka, dážď alebo nepríjemný úpek.

Potrebujete sekundový stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Sekundové stany ponúkame v štyroch prevedeniach konštrukcie. Záleží na Vás, čo vyhovuje Vaším potrebám a či si zvolíte oceľovú, hliníkovú alebo profi hliníkovú konštrukciu. Všetky typy sú však nenáročné na údržbu a ich postavenie a zloženie je úplne jednoduché, nezaberie Vám ani 10 minút.

Montáž, demontáž a kotvenie
Ponúkame viaceré rozmery sekundových stanov. Záleží len na Vás, či využijete kompaktný rozmer 3×3 metre alebo chcete poriadny priestor a zvolíte najväčší model 3×6 metrov. Nech už si však vyberiete akúkoľvek veľkosť rozmery zloženého stanu Vás príjemne zaskočia. Bez problémov stan môžete so sebou prevážať v osobnom aute a mať ho tak kedykoľvek k dispozícii. Montáž, demontáž a ukotvenie sekundového stanu zaberie aj laikovi len pár minút.

Skladovanie
Poskladaný sekundový stan nezaberá veľa miesta a nevyžaduje si žiadne špeciálne podmienky.

Sekundový stan - photo

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ dodání do domu ”
Overený zákazník
„ Rychla reakcia a komunikacia predajcu. Aj v pripade maleho problemu pri objednavke, velmi rychla komunikacia a riesenie k spokojnosti zakaznika. Mam len dobre skusenosti a odporucam. ”
Overený zákazník
„ Rýchlosť obchodu Všetko O. K. ”
Overený zákazník