Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Skladací stánok

Skladací stánok

  • mobilita, skladnosť
  • široká možnosť využitia
  • rôzne rozmery a farby
  • možnosť spájania, čím získate väčší rozmer
  • náhradné diely skladom

Skladacie stany sú skvelým pomocníkom keď potrebujete niečo zakryť, či oddeliť samostatný priestor. Bez použitia náradia skladací stánok dokážete postaviť ozaj kdekoľvek, bez náradia a nestrácate pri tom ani svoj čas a priestor. Vyberte si z množstva ponúkaných rozmerov taký, ktorý sa hodí práve Vám a Váš problém môže byť už zajtra vyriešený. Keď budete priestor potrebovať späť, stánok stačí zložiť a opäť máte k dispozícii celý priestor.

Potrebujete skladací stánok už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
Vybrať si pritom môžete z dvoch typov konštrukcie – hliníkovej a oceľovej. Obe sú dostatočne pevné a stabilné a zvládnu aj väčšie vrtochy počasia. Konštrukcie máme v štyroch prevedeniach od základnej až po profi. Strešné plachty u všetkých skladacích stanov sú nepremokavé, bočné plachty sa jednoducho upevňujú suchými zipsami o strechu stanu.

Montáž, demontáž a kotvenie
Nožnicová konštrukcia skladacieho stánku zabezpečuje, že stánok rozloží aj jedna osoba behom pár minút. Poskladaný nezaberá veľa miesta a pri preprave Vám postačí aj osobné auto. Kotvenie kolíkmi alebo vodnými záťažami zabezpečí, že stan odolá aj silnejším výkyvom počasia.

Skladovanie
Pred uskladnením doporučujeme strešnú plachtu vysušiť, zabránite tvorbe plesní. Inak je skladací stánok nenáročný na skladovanie.

Skladací stánok - photo

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ ”
Overený zákazník
„ Rychla reakcia a komunikacia predajcu. Aj v pripade maleho problemu pri objednavke, velmi rychla komunikacia a riesenie k spokojnosti zakaznika. Mam len dobre skusenosti a odporucam. ”
Overený zákazník
„ Spokojnosť pani veľmi ochotná nemám čo vytknúť ”
Overený zákazník