Tel.: +421 918 417 487
Expodom.sk
Nákupný košík 0,00 €

Stanový prístrešok

  • rýchla montáž, demontáž
  • ľahko prenosný, čo ocenia hlavne tí, ktorí sa často presúvajú z miesta na miesto
  • ochrana pred dažďom, vetrom a snehom
  • veľa rozmerov a farieb

Pracujete často vonku a otravuje Vás nepríjemné počasie? Dážď, vietor alebo páliace slnko Vás už trápiť nebude. Máme pre Vás riešenie. Stanový prístrešok, s ktorým sa práca stane zábavou. Stanové prístrešky sú vhodné aj ako priestor pre uskladnenie materiálu, pracovných nástrojov alebo strojov. Vytvorte si za pár minút zázemie a pracujte v suchu a so strechou nad hlavou.

Potrebujete stanový prístrešok už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.
V lokalitách Trnava, Pezinok, Senec, Malacky, Galanta Vám pripravíme Váš párty stan do 2 hodín - odber je možný v Bratislave.

Konštrukcia
Stanový prístrešok má dostatočne silnú konštrukciu, aby ste ho mohli využiť aj na stavbe alebo na inom pracovisku, kde sa nepracuje zrovna v rukavičkách. Oceľový variant prístrešku zvládne aj  silnejšie výkyvy počasia. Hliníková konštrukcia je ľahká, prenosná a skladná. Samozrejmosťou je nepremokavá strešná plachta, ku ktorej jednoducho pripojíte bočné plachty suchými zipsami. Pre tých, čo potrebujú niečo extra, v ponuke máme extra silné hliníkové hexagonové konštrukcie v dvoch prevedeniach.

Montáž, demontáž a kotvenie
Stanový prístrešok postavíte vďaka nožnicovej konštrukcii behom pár minút aj s nasadením strešnej plachty. Na výber máte z viacerých variantov stanových  prístreškov. Hliníkový alebo oceľový? Je to len na Vašom výbere. Stanové prístrešky je možné ukotviť aj na betóne pomocou vodnej záťaže. Do trávy a piesku jednoducho zabijete kotviaci kolík z našej ponuky.

Skladovanie
Stanový prístrešok má po poskladaní malé rozmery, uskladniť ho môžete hoci aj do pivnice.

6 farieb skladom6 farieb skladom
Rýchle dodanieRýchle dodanie
Lacné  aj profiLacné  aj profi
Náhradné dielyNáhradné diely
Farebná potlačFarebná potlač