Tel.: +421 918 417 487
Nákupný košík 0,00 €

Svadobný stan

Rýchlorozkladací svadobný stan

  • cenovo výhodnejší, ako prenájom svadobného stanu
  • možnosť doplniť podlahou, led svetielkami alebo kvetovou výzdobou
  • široká škála rozmerov, spojením stanov vytvoríte rozmer aký práve potrebujete
  • využiteľné aj po svadbe napr. ako záhradný altánok

Chcete, aby práve Vaša svadba bola netradičná a romantická? Doprajte si svadbu pod holým nebom. Svadobné stany Vám pomôžu pripraviť priestory pre hostí a Vy si vďaka nim užijete svadbu s úžasnou atmosférou. Využitie svadobných stanov môže byť veľmi široké. Vytvorte si šatne, jedáleň alebo altánok, kdekoľvek potrebujete. Nezabudnuteľný zážitok z Vašej svadby dokážete ešte aj zdvojnásobiť - dajte si svadobný stan jednoducho potlačiť menom nevesty a ženícha.

Potrebujete svadovný stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.


Konštrukcia
V ponuke máme oceľové, hliníkové alebo profi hexagonové konštrukcie v rôznych veľkostných prevedeniach. Vyberte si z našich svadobných stanov rozmer aký potrebujete a doprajte sebe aj svojim hosťom neopakovateľný zážitok z obradu v exteriéri. Nepremokavá strešná plachta zaručuje dokonalú ochranu pred dažďom, vetrom, ale aj páliacim slnkom.

Montáž, demontáž a kotvenie
S rozložením svadobného stanu nebudete mať žiadne starosti. Zvládnu to aj menej šikovní svadobní hostia a popri stavaní sa aj zabavia. Postavenie stanu nepresiahne 5 minút a vďaka možnosti pevného ukotvenia sa nemusíte báť, že budete stan naháňať po lúke.

Skladovanie
Poskladaný stadobný stan zaberá minimum miesta a nepotrebuje špeciálne podmienky. Doporučujeme uskladniť s dobre vysušenou strešnou plachtou.

Svadobný stan - photo

Preverené našimi zákazníkmi

Výber nezávislých recenzií našich zákazníkov z portálu Heuréka

Heureka logo
„ Rýchle dodanie ”
Overený zákazník
„ Všetko v poriadku od objednania po doručenie. ”
Overený zákazník
„ Rýchlosť obchodu Všetko O. K. ”
Overený zákazník