Tel.: +421 918 417 487
0,00 €

Záhradný altánok skladací

Záhradný altánok skladací

  • rýchla montáž/demontáž
  • po akcií ho jednoducho zbalíte a nebude Vám zaberať miesto na záhrade
  • môžete ho kedykoľvek presunúť a postaviť tam, kde práve potrebujete
  • cenovo dostupnejšie riešenie ako drevený či murovaný altánok
  • minimálna náročnosť na údržbu oproti iným altánkom

Túžite po záhradnom altánku, nemáte však na záhrade dostatok miesta? Riešením pre Vás sú skladacie záhradné altánky. Za niekoľko minút máte na záhrade postavený záhradný prístrešok, kde sa môžete Vy aj Vaši hostia schovať pred slnkom, dažďom, alebo nepríjemným vetrom.

Ani to najhoršie počasie neprekazí grilovačku a posedenie s priateľmi. Po akcii ho jednoducho zbalíte a uskladníte.

Konštrukcia
Vybrať si môžete z hliníkovej, alebo oceľovej konštrukcie, ktoré s dobrým kotvením zvládnu aj silný vietor, búrku, alebo odviazanejšiu zábavu. Vyberte si farbu, rozmery a už zajtra môže byť vďaka záhradným skladacím altánkom na Vašej záhrade nezabudnuteľná  párty. Bočné plachty sa upevňujú na strechu suchými zipsami, takto budete skrytý pred zvedavými pohľadmi susedov.

Montáž, demontáž a kotvenie
Aj najväščí stan z našej ponuky  o rozmere 6x3 v pohode rozložia dve osoby. Nepotrebujete k tomu žiadne náradie a ani odborné skusenosti. Behom pár minút Vám na záhrade vyrastie záhradní altánok, ktorý ste si sami poskladali. Odporúčamene ho ukotviť, či už kotviacami kolíkmi, gurtňami alebo vodnými záťažami.

Skladovanie
Skladovanie je nenáročné. Poskladaný stan má len 1,5m a v pohode sa zmestí kamkoľvek, na zimnú sezónu odporúčame strešnú plachtu dobre vysušiť.

6 farieb skladom6 farieb skladom
Rýchle dodanieRýchle dodanie
Lacné  aj profiLacné  aj profi
Náhradné dielyNáhradné diely
Farebná potlačFarebná potlač