Tel.: +421 918 417 487
Expodom.sk
Nákupný košík 0,00 €

Párty stan hliníkový 3x6 Biela | 2 bočné plachty

Hudba, tanec, zábava, to sú tri základné stavebné kamene každej správnej párty. Ale čo ak je počasie proti? Páli slnko alebo sa z oblohy lejú prúdy vody? Nič nie je stratené! S týmto veľkým párty...
Viac informácií
Skladom, doručíme najbližší pracovný deň.
445,00 € 370,83 € bez DPH

Rozmery a technické parametre

Hudba, tanec, zábava, to sú tri základné stavebné kamene každej správnej párty. Ale čo ak je počasie proti? Páli slnko alebo sa z oblohy lejú prúdy vody? Nič nie je stratené! S týmto veľkým párty stanom, skryjete pohodlne všetkých pod strechu a žúr môže pokračovať.

Nenechajte sa obmedzovať, tento šikovný pomocník je vyrobený z hliníka takže je ľahký a okamžite pripravený na montáž. Tá vám nezaberie ani minútu a je super jednoduchá aj keď už máte v sebe nejaký ten pohárik. Problémy nebudete mať ani s jeho odložením, alebo prepravou. Budete prekvapený, aký je párty stan 6x3 po zložení malý.

Potrebujete párty stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.

Párty stan - charakteristika

  • 6 farieb skladom
  • bočné plachty pripnete suchým zipsom
  • hliníková konštrukcia je ľahká, estetická a nehrdzavie
  • rýchla montáž/demontáž
  • nenáročný na skladovanie po zbalení ho preveziete v osobnom aute

Ďalšie rozmery

Príslušenstvo

Skladom
27,00 €
Skladom
55,00 €
Skladom
20,00 €
Skladom
13,00 €

Náhradné diely