Tel.: +421 918 417 487
Expodom.sk
Nákupný košík 0,00 €

Predajný stan oceľový 3x6 Biela | 3 bočné plachty

Predávate na trhoch, jarmokoch alebo len tak vo voľnom predaji? Práve pre Vás je určený náš predajný oceľový stánok 6x3. Vytvorte si priestor, ktorý Vám nahradí kamenný obchodík. Skladujte pohodlne...
Viac informácií
Skladom, doručíme najbližší pracovný deň.
Akciová zľava
302,00 €
272,00 € 226,67 € bez DPH

Rozmery a technické parametre

Predávate na trhoch, jarmokoch alebo len tak vo voľnom predaji? Práve pre Vás je určený náš predajný oceľový stánok 6x3. Vytvorte si priestor, ktorý Vám nahradí kamenný obchodík. Skladujte pohodlne svoj tovar a skryte seba aj Váš pult, aby Vám nič zbytočne neurobilo škrt cez rozpočet. Stan môžete pokojne využiť aj ako prístrešok pre Vašich zákazníkov a oni si tak môžu obzrieť Váš tovar aj vtedy keď vonku prší alebo sú naokolo davy ľudí.

Predajné stánky sú veľmi praktické a mobilné. Doba montáže dvom osobám nezaberie viac ako minútu. Po zbalení ho preveziete aj osobným autom.

Potrebujete predajný stan už dnes? Poprad, Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Hrádok, Brezno - na základe telefonického dohovoru si viete svoj tovar vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši bez nákladov na kuriéra dokonca aj vo večerných hodinách.

Predajný stánok - charakteristika

  • mobilita, rýchla montáž/demontáž
  • ochrana pred počasím
  • bočné plachty pripnete suchým zipsom
  • po zbalení preveziete i v osobnom aute

Ďalšie rozmery

Príslušenstvo

Skladom
27,00 €
Skladom
55,00 €
Skladom
20,00 €
Skladom
13,00 €

Náhradné diely